Kategorie

Vítejte v našem Internetovém obchodě.

Tento obchod se právě průběžně naplňuje zbožím. Již zadané položky si můžete objednat. Děkujeme za  návštěvu.

Naším motem je neustálá inovace, rozšiřování sortimentu a zároveň garance termínů dodání.

Produkty a služby, které nabízíme v ČR jsou prověřeny 15-ti letou tradicí.

Na SPORT FORTE je prostě spolehnutí.

 

SPORTOVNÍ CENY - pro zájmové a sportovní soutěže. Dodáváme poháry, medaile, sošky, plateky, kokardy, diplomy, atd. pro dekorování vítězů.

GRAVÍROVÁNÍ - vyrobíme vám štítky na poháry, plakety, sošky nebo štíty pro označení budov, kanceláří a domů. Technologie gravírování určena pro výrobu různých kovových razidel, ornamentů, erbů, a dalších ozdobných štítů

REKLAMNÍ A UPOMÍNKOVÉ PLACKY - pokud chcete darovat účastníkům vámi organizové akce upomínkový předmět za pár korun, je placka tím nejlepším dárečkem a obdarovanému zůstanou vzpomínky na skvělé setkání nebo match

KOKARDY A ŠERPY - jsme přímým výrobcem kokard, mašlí i šerp. Proto dokážeme vyrobit nejen typy v nabízené základní barevné řadě, ale i zhotovit barevnou kombinaci a provedení dle požadavku zákazníka.

REKLAMNÍ VLAJEČKY - již několik let dodáváme našim zákazníkům tzv. konferenční vlaječky, ale také vlaječky se symboly státu, Evropské unie, erby měst a obcí. Dokážeme vyrobit vlaječky s jakýmkoliv motivem.

GRAFICKÉ PRÁCE - navrhneme vám tiskové materiály jako např. katalogy, letáky, nabídky, e-maily, výroční zprávy, dopisní papíry, vizitky, logotypy, inzerce, přání, plakáty a to včetně retuší, fotomontáží i sazby písma.